نایلکس

از جمله کیسه های پلاستیکی که امروزه مورد استفاده قرار میگیرند نایلکس است. نایلکس در واقع همان فیلم پلی اتیلن از نوع سنگین است که امروزه به عنوان پلاستیک های فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرند. نایلکس در فروشگاه ها و سوپر مارکت ها به عنوان یک ابزار برای حمل محصولات خریداری شده توسط مشتری تبدیل شده است و نسبت به ابعاد نایلکس میتوان تعدادی محصول را در آن قرار داده و حمل نمود. نایلکس از جمله پلاستیک های فروشگاهی میباشد که تحمل وزن بالایی دارد و همچنین از قابلیت چاپ بر روی خود برخوردار است.

انواع نایلکس

نایلکس در انواع مختلفی تولید و عرضه میشود که میتوان به نایلکس حمل مواد غذایی و میوه، نایلکس کیسه فریزر، سفره های یک بار مصرف، دستکش های یکبار مصرف، کیسه زباله و موارد دیگر اشاره نمود. برخی از انواع نایلکس از قابلیت چاپ بر روی خود بر خوردار هستند و میتوان بر روی آنها آرم و همچنین تبلیغات فروشگاه را درج نمود. انواع نایلکس را میتوانید از شرکت ناب پلاستیک که یکی از شرکت های مطرح در زمینه فروش انواع نایلون و نایلکس میباشد خریداری کنید.

نایلکس

خرید نایلکس

کیفیت مواد به کار رفته در ساخت نایلکس و همچنین دوخت بخش انتهایی آن بسیار مهم است. اگر کیفیت مواد به کار رفته در تولید نایلکس پایین باشد در نتیجه با وارد آمدن فشار کمی پاره میشود. همچنین اگر دوخت نایلکس نیز به خوبی انجام نشده باشد در نتیجه با قرار دادن مقدار کمی محصول باز خواهد شد. برای خرید نایلکس باید به دو مورد بسیار مهم یعنی مواد به کار رفته در تولید نایلکس و همچنین دوخت آن توجه زیادی داشته باشید. اگر خرید نایلکس را از شرکت ها و فروشندگان معتبر مانند شرکت ناب پلاستیک انجام دهید میتوانید اطمینان داشته باشید که نایلکس شما از کیفیت و همچنین دوخت کاملا  محکم برخوردار است.

فروش نایلکس

فروش نایلکس در بیشتر فروشگاه ها و همچنین شرکت ها به صورت حضوری انجام میشود اما شرکت ناب پلاستیک سبک نوینی از فروش را ابداع کرده است که آن هم فروش اینترنتی است. شرکت ناسب پلاستیک برای اینکه خریداران از سراسر کشور بتوانند نایلکس های مورد نیاز خود را تهیه کنند اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی نموده است و از این طریق نیز توانسته فروش بالایی را به نام خود ثبت نماید.

فروش نایلکس بصورت اینترنتی باعث شده تا علاوه بر تهران مشتریان زیادی از سراسر کشور بتوانند محصولات مورد نیاز خود را به راحتی تهیه کنند. فروش نایلکس بصورت اینترنتی این ویژگی را بوجود آورده است تا بتوانید در هر ساعت از شبانه روز خرید خود را انجام داده و هیچگونه محدودیت زمانی نداشته باشید.

نایلکس

قیمت نایلکس

مناسب بودن قیمت نایلکس منجر شده تا امروزه در فروشگاه ها کاربرد زیادی داشته باشد و اگر خریدتان را از فروشگاه های مختلف انجام داده باشید حتما با این صحنه بارها مواجه شده اید که نایلکس های زیادی برای قرار دادن محصولات فروشگاه وجود دارد و به راحتی میتوانید هر تعداد از آن را که نیاز داشتید برای حمل محصولات خریداری شده برداشته و استفاده نمایید. قیمت نایلکس به دلایلی ممکن است افزایش یابد که برخی از مهمترین این دلایل عبارتند از کیفیت نایلکس، چاپ روی نایلکس و همچنین ابعاد نایلکس.

شرکت ناب پلاستیک نازل ترین قیمت نایلکس را در نظر گرفته است و تعرفه های این شرکت از تعرفه های دیگر شرکت ها بسیار مناسب تر و منصفانه تر میباشد. شرکت ناب پلاستیک از ابتدای شروع به فعالیت خود سعی نموده تا قیمت های خود را تا جای ممکن کاهش داده و یا حتی المقدور ثابت نگاه دارد که البته در این راستا موفق نیز بوده است.

نایلکس ارزان

نایلکس ارزان در ابعاد، طرح و مدل های مختلف را میتوانید از شرکت ناب پلاستیک یکی از معتبرترین شرکت های کشور خریداری کنید. نایلکس ارزان برای سازمان ها و فروشگاه هایی که مصرف زیادی از نایلکس دارند گزینه بسیار مناسبی میباشد. شرکت ناب پلاستیک نایلکس ارزان را در حالی به مشتریان عرضه میکند که این نایلکس ها از لحاظ متریال و همچنین کیفیت تولید در بالاترین حد ممکن قرار دارند و به راحتی پاره نمیشوند.

نایلکس

کاربرد نایلکس

اگر بخواهیم به موارد کاربرد نایلکس اشاره کنیم میتوانیم به سفره های یکبار مصرف، کیسه های زباله که بیشتر آنها به صورت رولی فروخته میشوند، نایلکس های فروشگاهی، کیسه های فریزر که برای قرار دادن مواد غذایی در یخچال مورد استفاده قرار میگیرند و نایلکس چاپی رکابی اشاره کنیم.

نایلکس دسته دار

نوع دیگری نایلکس نیز وجود دارد که به آن نایلکس دسته دار میگویند و مورد استفاده بسیار زیادی دارد. امکان ندارد شخصی وجود داشته باشد که نایلکس دسته دار را ندیده باشد. نایلکس دسته دار در میوه فروشی ها و همچنین فروشگاه ها زیاد به چشم میخورند. نایلکس دسته دار از دسته هایی به جنس بدنه خود برخوردار است. این دستگیره ها در واقع حمل نایلکس را راحت تر میکنند.

نایلکس دسته دار رنگبندی های متنوعی دارد. هر رنگی را میتوان برای رنگبندی این نوع نایلکس مورد استفاده قرار داد. بیشتر نایلکس های دسته دار در رنگ های سفید و همچنین مشکی تولید میشوند.

ویژگی های نایلکس

به طور کلی نایلکس به صورت شفاف تولید میشود که این موضوع در مورد نایلکس دسته دار نیز صادق است. نایلکس دسته دار اگر از نوع شفاف باشد میتوان اجسامی که درون آن قرار دارد را مشاهده نمود.

نایلکس دسته دار اگر از نوع با کیفیت تهیه شود مقاومت بالایی در برابر فشار خواهد داشت و به راحتی پاره و یا سوراخ نمیشود. حتما بسیاری از شما در هنگام خرید متوجه شده اید که برخی از انواع نایلکس ناگهان پاره شده اند. این موضوع به دلیل عدم کیفیت نایلکس میباشد. متریال و پلاستیکی که برای نایلکس هایی که زود پاره میشوند به کار رفته است از نوع بی کیفیت میباشد.

چاپ طرح روی نایلکس

امکان چاپ طرح نیز بر روی نایلکس و همچنین نایلکس دسته دارد وجود دارد. در برخی از نایلکس های فروشگاهی و همچنین تره بارها مشاهده میشود که طرح های رنگی و یا سیاه و سفید بر روی آنها تعبیه شده است.

دوخت نایلکس دسته دار یکی از مهمترین نکاتی میباشد که به هنگام خرید آن باید توجه داشت. دوخت نایلکس باید به حدی محکم باشد که با فشار وارد شده از طرف اجناس به راحتی باز نشود.

خرید انواع نایلکس از شرکت ناب پلاستیک

شرکت ناب پلاستیک از نخستین شرکت هایی است که فروش انواع نایلکس و نایلون را در ایران آغاز نمود و امروزه به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های فعال در این زمینه شناخته میشود. شرکت ناب پلاستیک با در نظر گرفتن نیاز مشتری سعی بر عرضه محصولات با کیفیت داشته و در این راه نیز گام های بسیار موثری را نیز برداشته است. شرکت ناب پلاستیک آماده همکاری با فروشگاه ها و سازمان ها با عرضه بهترین و با کیفیت ترین نایلون ها و نایلکس ها در ابعاد سفارشی و همچنین استاندارد میباشد.برای خرید انواع نایلکس نظیر نایلکس دسته دار با کارشناسان ما در ناب پلاستیک تماس حاصل فرمایید. نایلکس از جمله محصولات پلاستیکی بسیار پرمصرف در سراسر دنیا و بخصوص ایران میباشد. از معروفترین نوع نایلکس میتوان به نایلکس فروشگاهی اشاره کرد که در فروشگاه ها برای قرار دادن اجناس استفاده میشود.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 32 کاربر