فیلم استرچ

فیلم استرچ

توجه داشته باشید فیلم استرچ شرکت ناب پلاستیک بالوله سبک و بهترین چسب می باشد انواع مختلف فیلم استرچ را می توانید در سایت ناب پلاستیک مشاهده نموده و نسبت به خرید مناسب ترین نوع آن اقدام نمایید. یکی دیگر از محصولات نایلونی که موارد استفاده زیادی در صنایع مواد غذایی و بخش بسته بندی محصولات دارد فیلم استرچ میباشد. فیلم استرچ به دلیل اینکه از مواد پتروشیمی تولید میشوند کیفیت بالایی دارند و همین موضوع باعث شده تا جایگزین بسیار خوبی برای روش های قدیمی بسته بندی باشند.علاوه بر اینکه کیفیت فیلم استرچ نسبت به سایر روش ها و محصولات بسته بندی بالاتر است از صرفه اقتصادی بالاتری نیز برخوردار میباشد.

فیلم استرچ در انواع مختلفی تولید میشود. تنها تفاوت انواع مختلف فیلم استرچ در لایه های به کار رفته در ساخت آن است. لایه های فیلم استرچ از ۱ تا ۵ لایه متغیر میباشد و به طبع هر چه تعداد این لایه ها افزایش می یابد کیفیت کار نیز بالاتر میرود.

البته ممکن است بنا به درخواست مشتری قابلیت های دیگری نیز به فیلم استرچ اضافه شود که میتوان به uv و رنگ اشاره نمود.

فیلم استرچ در بسته بندی تولیدات کارخانه به دو روش مورد استفاده قرار میگیرند. روش اول دستی میباشد که در این حالت سرعت انجام کار بسیار پایین استو همچنین هزینه نیروی انسانی به کار گرفته شده برای تولید آن نیز بالا میباشد.

روش دوم که از کاربرد بالاتری در صنایع برخوردار است، روش ماشینی بسته بندی با فیلم استرچ میباشد. درروش ماشینی همانطور که از نامش نیز پیداست رول های فیلم استرچ بر روی دستگاه تعبیه میشوند و سپس دستگاه به صورت اتوماتیک و با سرعت بالا کار بسته بندی را انجام میدهد.

مزایای کاربرد فیلم استرچ در صنایع گوناگون بخصوص صنایع مواد غذایی:

1.  فیلم استرچ جذب بسیار خوبی بر روی بدنه محصولات دارد که از همین رو باعث عدم ورود گرد و خاک و همچنین آلودگی به محصول میشود.

2. فیلم استرچ از ورود آب و هرگونه رطوبت به داخل مواد غذایی جلوگیری به عمل می آورد.

3.  بر خلاف قطر کم آن دارای مقاوت بالا در برابر سوراخ شدگی میباشد.

4. ضریب کشش در فیلم استرچ بالا میباشد و این بدین معناست که هنگام کشیدن این نوع پوشش بر روی کالا، پاره نخواهد شد.

لازم به ذکر است نایلون استرچ به صورت رول های 2 کیلوگرم و 5 کیلوگرم و 10 کیلوگرم موجود می باشد 

وزن بوبین استرچ 2 کیلویی بین 250 الی 280 گرم 

وزن بوبین استرچ 5 کیلویی بین 450 الی 500 گرم

وزن بوبین استرچ 10 کیلویی بین 950 الی 1000 کیلوگرم

برای مشتریان صادراتی که به صورت جانبو میخواهند وزن هر رول استرچ بین 40 الی 50 کیلویی می باشد که وزن بوبین بین 1200 الی 1500 کیلوگرم می باشد.

فیلم استرچ

کاربرد نایلون استرچ

1_ خودروسازی

2_ مواد غذایی و آشامیدنی و دارویی

3_ مبلمان اداری و خانگی

4 _ لوازم آشپزخانه

5_ تولید لوله و شیلنگ.....

با کیفیت ترین محصولات بسته بندی و نایلون ها از جمله فیلم استرچ‌ را میتوانید از شرکت ناب پلاستیک که از معتبرترین فروشندگان محصولات بسته بندی در کشور میباشد خریداری نمایید و اگر استفاده زیادی از این محصولات بسته بندی دارید با خرید از این شرکت هزینه های خود را تا حد زیادی کاهش خواهید داد.

برای بسته بندی محصولات و کالاهای تولید شده در کارخانجات و واحدای تولیدی از محصولات زیادی استفاده میشود که یکی از این محصولات بسته بندی فیلم استرچ میباشد که با نصب آن بر بر روی دستگاه مخصوص و یا حتی بصورت دستی میتوانید بسته بندی محصول را به طوری که تمام سطح آنرابپوشاند انجام دهید. فیلم استرچ به صورت رولی درون دستگاه قرار  میگیرد و یک رول آن میتواند کالا و محصولات زیادی را بسته بندی کند. فیلم استرچ ها به انواع گوناگونی تقسیم بندی میشوند و هر یک از مقدار مشخصی نایلون برای بسته بندی برخوردار است. فیلم استرچ ها معمولا بصورت عریض تولید میشوند که این عریض بودن باعث شده تا بتوان آنرا دور تا دور کالا پیچیده تا کل آنرا فرا بگیرد.

خاصیت کششی فیلم استرچ

یکی از مهمترین ویژگی های فیلم استرچ به خاصیت کششی آن مربوط میشود و  میتوان با توجه به همین قابلیت آنرا در دور تا دور کالا کشیده و بسته بندی بسیار خوبی را انجام داد. خاصیت کششی فیلم استرچ باعث میشود تا چندین محصول و کالا را به خوبی در کنار یکدیگر نگاه داشته بدون اینکه حرکت کرده و از کنار یکدیگر جدا شوند. خاصیت کششی فیلم استرچ یک مزیت دیگر را نیز برای آن همراه خواهد داشت و آن تمیز ماندن سطح محصول و کالا میباشد. دلیل تمیز ماندن سطح نیز چسبندگی بسیار خوب استرچ است که اجازه نفوذ گرد و غبار و آلودگی را به هیچ وجه نخواهد داد. خاصیت کششی فیلم استرچ به حدی است که حتی اگر با فشار زیاد هم نایلون کشیده شود از هم مشکلی برای آن بوجود نخواهد آمد.

فیلم استرچ بهترین گزینه برای بسته بندی اجسام بزرگ

درست است که محصولات بسته بندی زیادی تا کنون معرفی شده اند اما کلیه این محصولات نمیتوانند پوشش کاملی را برای کالا و محصول بوجود آورند. اما فیلم استرچ اینگونه نیست و میتواند بخوبی کل کالا و محصول را تحت پوشش در آورد. عرض زیاد فیلم استرچ میتواند این مزیت را بوجود آورد که با چندین دور گردش به دور کالا و محصول بخوبی کل آنرا تحت پوشش در آورد. از فیلم استرچها به دلیل همین قابلیت برای بسته بندی کالاهای با ابعاد بزرگ مانند محصولات خانگی استفاده زیادی میشود و امروزه بیشتر صنایع تولید کننده لوازم خانگی از این نوع نایلون برای بسته بندی محصولات خود استفاده میکنند.

فیلم استرچ و کاهش هزینه های بسته بندی

قیمت محصولات بسته بندی به دلیل اینکه در حجم و ابعاد بالایی مورد استفاده قرار میگیرند برای صنایع بسیار مهم است. فیلم استرچ به دلیل اینکه از قیمت کمی برخوردار است میتواند حتی در صورتیکه در حجم بالایی نیز مورد استفاده قرار گیرد هزینه های بسته بندی را تا حد زیادی بکاهد. فیلم استرچ ها به صورت رولی بفروش میرسند و قیمت هر رول از آنها چندان زیاد نیست و میتوانید توسط آن تعداد زیادی محصول را بسته بندی کنید. شاید با دیگر محصولات بسته بندی نتوان هزینه ها را کاهش داد زیرا اغلب قیمت بالایی دارند اما با خرید فیلم استرچ میتوانید تا حد زیادی در هزینه های بسته بندی صرفه جویی بعمل آورید.

مقرون بصرفه ترین و در عین حال با کیفیت ترین فیلم استرچ را میتوانید از شرکت ناب پلاستیک که جزو شرکت های پیشرو در زمینه فروش محصولات بسته بندی میباشد خریداری نمایید. امکان ارسال کلیه محصولات این فروشگاه به سراسر کشور فراهم آمده است و بدون نیاز به مراجعه حضوری میتوانید خرید خود را انجام دهید.

استرچ

استرچ یکی از پلاستیک های رایج است که مصرف خانگی و صنعتی در امور بسته بندی اقلام مختلف دارد. ناب پلاستیک به عنوان مرکز تولید کنندۀ نایلون های صنعتی، در لیست محصولات مجموعه، توانسته امکان خرید استرچ را به صورت رولی در ابعاد مختلف برای مشتریان فراهم نماید. تا کنون کاربرد استرچ بسته بندی را از نزدیک در منزل مشاهده نموده اید که جهت پوشاندن برخی از ظروف مواد غذایی مورد استفاده قرار گرفته می شوند. البته در برخی از صنایع به وفور جهت بسته بندی محصولات تولید شده به کار برده می شود.

خرید استرچ و مزایای آن

استقبال صاحبان کسب و کار نسبت به خرید استرچ، به دلیل ویژگی بارز کشسانی بودن، حالت چسبندگی و استحکام بالای آن نسبت به شرایط محیط می باشد. نایلون استرچ از مواد اولیۀ درجه یک بی خطر و کاملاً بهداشتی تولید می شود و به همین دلیل می توان از رول استرچ برای بسته بندی محصولات مواد غذایی استفاده نمود. از دیگر مشخصه های استرچ می توان به شفافیت کامل آن و خاصیت حفظ دمای داخل محیط بسته بندی شده، اشاره نمود.

استفاده از استرچ جهت بسته بندی محصولات خوراکی، می تواند بو و طعم آنها را حفظ نماید چون از کیفیت بالایی برخوردار است و از مواد اولیۀ مرغوب پی وی سی و یا پلی اتیلن بهره گرفته می شود. به صورت دستی و یا اتوماتیک می توان از استرچ استفاده نمود. از دیگر عواملی که صنایع مختلف اقدام به خرید استرچ برای بسته بندی محصولات می نمایند، داشتن شفافیت این نوع پلاستیک است که امکان بسته بندی شکیل محصولات را فراهم می سازد.

قیمت استرچ بسته بندی به ضخامت، ابعاد رول، رنگ و میزان کیفیت آن بستگی دارد. به طور کلی جهت خرید استرچ ارزان می توانید از طریق تولید کنندۀ لفاف های صنعتی، اقدام نمائید. توسط مجموعۀ ناب پلاستیک به سهولت می توانید استرچ با دوام و قیمت مناسب تهیه نمائید.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 385 کاربر