فیلم استرچ

فیلم استرچ

توجه داشته باشید فیلم استرچ شرکت ناب پلاستیک بالوله سبک و بهترین چسب می باشد انواع مختلف فیلم استرچ را می توانید در سایت ناب پلاستیک مشاهده نموده و نسبت به خرید مناسب ترین نوع آن اقدام نمایید. یکی دیگر از محصولات نایلونی که موارد استفاده زیادی در صنایع مواد غذایی و بخش بسته بندی محصولات دارد فیلم استرچ میباشد. فیلم استرچ به دلیل اینکه از مواد پتروشیمی تولید میشوند کیفیت بالایی دارند و همین موضوع باعث شده تا جایگزین بسیار خوبی برای روش های قدیمی بسته بندی باشند.علاوه بر اینکه کیفیت فیلم استرچ نسبت به سایر روش ها و محصولات بسته بندی بالاتر است از صرفه اقتصادی بالاتری نیز برخوردار میباشد.

انواع فیلم استرچ

فیلم استرچ در انواع مختلفی تولید میشود. تنها تفاوت انواع مختلف فیلم استرچ در لایه های به کار رفته در ساخت آن است. لایه های فیلم استرچ از ۱ تا ۵ لایه متغیر میباشد و به طبع هر چه تعداد این لایه ها افزایش می یابد کیفیت کار نیز بالاتر میرود.

البته ممکن است بنا به درخواست مشتری قابلیت های دیگری نیز به فیلم استرچ اضافه شود که میتوان به uv و رنگ اشاره نمود.

فیلم استرچ در بسته بندی تولیدات کارخانه به دو روش مورد استفاده قرار میگیرند. روش اول دستی میباشد که در این حالت سرعت انجام کار بسیار پایین استو همچنین هزینه نیروی انسانی به کار گرفته شده برای تولید آن نیز بالا میباشد.

روش دوم که از کاربرد بالاتری در صنایع برخوردار است، روش ماشینی بسته بندی با فیلم استرچ میباشد. درروش ماشینی همانطور که از نامش نیز پیداست رول های فیلم استرچ بر روی دستگاه تعبیه میشوند و سپس دستگاه به صورت اتوماتیک و با سرعت بالا کار بسته بندی را انجام میدهد.

مزایای کاربرد فیلم استرچ در صنایع گوناگون بخصوص صنایع مواد غذایی:

1.  فیلم استرچ جذب بسیار خوبی بر روی بدنه محصولات دارد که از همین رو باعث عدم ورود گرد و خاک و همچنین آلودگی به محصول میشود.

2. فیلم استرچ از ورود آب و هرگونه رطوبت به داخل مواد غذایی جلوگیری به عمل می آورد.

3.  بر خلاف قطر کم آن دارای مقاوت بالا در برابر سوراخ شدگی میباشد.

4. ضریب کشش در فیلم استرچ و سلفون استرچ بالا میباشد و این بدین معناست که هنگام کشیدن این نوع پوشش بر روی کالا، پاره نخواهد شد.

لازم به ذکر است نایلون استرچ به صورت رول های 2 کیلوگرم و 5 کیلوگرم و 10 کیلوگرم موجود می باشد 

وزن بوبین استرچ 2 کیلویی بین 250 الی 280 گرم 

وزن بوبین استرچ 5 کیلویی بین 450 الی 500 گرم

وزن بوبین استرچ 10 کیلویی بین 950 الی 1000 کیلوگرم

برای مشتریان صادراتی که به صورت جانبو میخواهند وزن هر رول استرچ پالت بند بین 40 الی 50 کیلویی می باشد که وزن بوبین بین 1200 الی 1500 کیلوگرم می باشد.

فیلم استرچ

کاربرد نایلون استرچ

1_ خودروسازی

2_ مواد غذایی و آشامیدنی و دارویی

3_ مبلمان اداری و خانگی

4 _ لوازم آشپزخانه

5_ تولید لوله و شیلنگ.....

با کیفیت ترین محصولات بسته بندی و نایلون ها از جمله فیلم استرچ‌ و سلفون استرچ را میتوانید از شرکت ناب پلاستیک که از معتبرترین فروشندگان محصولات بسته بندی در کشور میباشد خریداری نمایید و اگر استفاده زیادی از این محصولات بسته بندی دارید با خرید از این شرکت هزینه های خود را تا حد زیادی کاهش خواهید داد.

برای بسته بندی محصولات و کالاهای تولید شده در کارخانجات و واحدای تولیدی از محصولات زیادی استفاده میشود که یکی از این محصولات بسته بندی فیلم استرچ میباشد که با نصب آن بر بر روی دستگاه مخصوص و یا حتی بصورت دستی میتوانید بسته بندی محصول را به طوری که تمام سطح آنرابپوشاند انجام دهید. فیلم استرچ به صورت رولی درون دستگاه قرار  میگیرد و یک رول آن میتواند کالا و محصولات زیادی را بسته بندی کند. فیلم استرچ ها به انواع گوناگونی تقسیم بندی میشوند و هر یک از مقدار مشخصی نایلون برای بسته بندی برخوردار است. فیلم استرچ ها معمولا بصورت عریض تولید میشوند که این عریض بودن باعث شده تا بتوان آنرا دور تا دور کالا پیچیده تا کل آنرا فرا بگیرد.

خاصیت کششی فیلم استرچ

یکی از مهمترین ویژگی های فیلم استرچ به خاصیت کششی آن مربوط میشود و  میتوان با توجه به همین قابلیت آنرا در دور تا دور کالا کشیده و بسته بندی بسیار خوبی را انجام داد. خاصیت کششی فیلم استرچ و سلفون استرچ باعث میشود تا چندین محصول و کالا را به خوبی در کنار یکدیگر نگاه داشته بدون اینکه حرکت کرده و از کنار یکدیگر جدا شوند. خاصیت کششی فیلم استرچ یک مزیت دیگر را نیز برای آن همراه خواهد داشت و آن تمیز ماندن سطح محصول و کالا میباشد. دلیل تمیز ماندن سطح نیز چسبندگی بسیار خوب استرچ است که اجازه نفوذ گرد و غبار و آلودگی را به هیچ وجه نخواهد داد. خاصیت کششی فیلم استرچ به حدی است که حتی اگر با فشار زیاد هم نایلون کشیده شود از هم مشکلی برای آن بوجود نخواهد آمد.

استرچ پالت بند بهترین گزینه برای بسته بندی اجسام بزرگ

درست است که محصولات بسته بندی زیادی تا کنون معرفی شده اند اما کلیه این محصولات نمیتوانند پوشش کاملی را برای کالا و محصول بوجود آورند. اما فیلم استرچ اینگونه نیست و میتواند بخوبی کل کالا و محصول را تحت پوشش در آورد. عرض زیاد فیلم استرچ میتواند این مزیت را بوجود آورد که با چندین دور گردش به دور کالا و محصول بخوبی کل آنرا تحت پوشش در آورد. از فیلم استرچها به دلیل همین قابلیت برای بسته بندی کالاهای با ابعاد بزرگ مانند محصولات خانگی استفاده زیادی میشود و امروزه بیشتر صنایع تولید کننده لوازم خانگی از این نوع نایلون برای بسته بندی محصولات خود استفاده میکنند.

فیلم استرچ

فیلم استرچ و کاهش هزینه های بسته بندی

قیمت محصولات بسته بندی به دلیل اینکه در حجم و ابعاد بالایی مورد استفاده قرار میگیرند برای صنایع بسیار مهم است. فیلم استرچ به دلیل اینکه از قیمت کمی برخوردار است میتواند حتی در صورتیکه در حجم بالایی نیز مورد استفاده قرار گیرد هزینه های بسته بندی را تا حد زیادی بکاهد. فیلم استرچ ها به صورت رولی بفروش میرسند و قیمت هر رول از آنها چندان زیاد نیست و میتوانید توسط آن تعداد زیادی محصول را بسته بندی کنید. شاید با دیگر محصولات بسته بندی نتوان هزینه ها را کاهش داد زیرا اغلب قیمت بالایی دارند اما با خرید فیلم استرچ میتوانید تا حد زیادی در هزینه های بسته بندی صرفه جویی بعمل آورید.

مقرون بصرفه ترین و در عین حال با کیفیت ترین فیلم استرچ را میتوانید از شرکت ناب پلاستیک که جزو شرکت های پیشرو در زمینه فروش محصولات بسته بندی میباشد خریداری نمایید. امکان ارسال کلیه محصولات این فروشگاه به سراسر کشور فراهم آمده است و بدون نیاز به مراجعه حضوری میتوانید خرید خود را انجام دهید.

سلفون استرچ

استرچ یکی از پلاستیک های رایج است که مصرف خانگی و صنعتی در امور بسته بندی اقلام مختلف دارد. ناب پلاستیک به عنوان مرکز تولید کنندۀ نایلون های صنعتی، در لیست محصولات مجموعه، توانسته امکان خرید استرچ را به صورت رولی در ابعاد مختلف برای مشتریان فراهم نماید. تا کنون کاربرد استرچ بسته بندی را از نزدیک در منزل مشاهده نموده اید که جهت پوشاندن برخی از ظروف مواد غذایی مورد استفاده قرار گرفته می شوند. البته در برخی از صنایع به وفور جهت بسته بندی محصولات تولید شده به کار برده می شود.

خرید استرچ و مزایای آن

استقبال صاحبان کسب و کار نسبت به خرید استرچ، به دلیل ویژگی بارز کشسانی بودن، حالت چسبندگی و استحکام بالای آن نسبت به شرایط محیط می باشد. نایلون استرچ از مواد اولیۀ درجه یک بی خطر و کاملاً بهداشتی تولید می شود و به همین دلیل می توان از رول استرچ برای بسته بندی محصولات مواد غذایی استفاده نمود. از دیگر مشخصه های استرچ می توان به شفافیت کامل آن و خاصیت حفظ دمای داخل محیط بسته بندی شده، اشاره نمود.

استفاده از استرچ جهت بسته بندی محصولات خوراکی، می تواند بو و طعم آنها را حفظ نماید چون از کیفیت بالایی برخوردار است و از مواد اولیۀ مرغوب پی وی سی و یا پلی اتیلن بهره گرفته می شود. به صورت دستی و یا اتوماتیک می توان از استرچ استفاده نمود. از دیگر عواملی که صنایع مختلف اقدام به خرید استرچ برای بسته بندی محصولات می نمایند، داشتن شفافیت این نوع پلاستیک است که امکان بسته بندی شکیل محصولات را فراهم می سازد.

قیمت استرچ بسته بندی به ضخامت، ابعاد رول، رنگ و میزان کیفیت آن بستگی دارد. به طور کلی جهت خرید استرچ ارزان می توانید از طریق تولید کنندۀ لفاف های صنعتی، اقدام نمائید. توسط مجموعۀ ناب پلاستیک به سهولت می توانید استرچ با دوام و قیمت مناسب تهیه نمائید.

فروش نایلون استرچ با بهترین قیمت توسط مجموعۀ ناب پلاستیک انجام می شود. نایلون استرچ ساخته شده از مواد پلی اتیلنی است که دارای خاصیت چسبندگی زیادی می باشد. نایلون استرچ در انواع نایلون استرچ دستی و نایلون استرچ صنعتی به تولید می رسد تا بتوان برای انواع بسته بندی ها از آن بهره برد. از استرچ پالت بند برای بسته بندی انواع محصولات استفاده می شود. نایلون استرچ دارای کشسانی بالایی بوده و دارای ضخامت مختلف است که هر چه میزان ضخامت این نایلون بسیشتر باشد ، مقاومت آن افزایش پیدا می کند. سلفون استرچ در مقابل گرما و نور خورشید مقاومت خوبی دارد. بسته بندی با استفاده از فیلم استرچ موجب جلوگیری از ورود رطوبت ، آلودگی ، گرد و خاک ، حشرات و.. به داخل بسته بندی ها می شود بنابراین محصولات از عوامل محیطی در امان خواهند بود. از نایلون استرچ برای بسته بندی مواد غذایی و دارویی نیز استفاده می شود. نایلون استرچ دارای مقاومت بسیار زیادی است و در مقابل ضربه استحکام بالایی دارد و به راحتی پاره نمی شود بنابراین در جابجایی ها ، بسته ها به صورت سالم تحویل داده می شوند.

مواد تشکیل دهنده نایلون استرچ چیست ؟

فیلم استرچ  دارای تنوع زیادی است و کاربرد متعددی دارد. نایلون استرچ ساخته شده از مواد پلی اتیلن با چگالی خطی کم یا به اختصار LLDPE  است که این مواد با استفاده از کوپلیمرسازی اتیلن با آلفا ترکیب می شوند. وجود الفین ها موجب مقاومت و کشیدگی بالا در این نایلون می شود.

کاربرد فیلم استرچ

فیلم استرچ دارای کاربرد زیادی در صنایع مختلف است و برای انواع بسته بنیدی ها از این نایلون استفاده می شود زیرا نایلون استرچ بهداشتی بوده و مقاومت بالایی دارد و ضد نفوذ است. در صنایع تولید لوازم خانگی ، صنایع تولید مواد غذایی ، صنایع دارویی ، صنعت تولید محصولات شکستنی ، بسته بندی مواد غذایی فله ، بسته بندی کاشی و سرامیک ، لوازم تزئینی و ... از فیلم استرچ استفاده می شود. این نایلون به دلیل قیمت ارزان و کارایی لازم برای بسته بندی ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. کالا های بسته بندی شده با استفاده از سلفون استرچ ، به صورت سالم و بدون خط و خش به دست مصرف کندگان می رسند.

فروشگاه ناب پلاستیک از عرضه کنندگان بزرگ استرچ پالت بند در کشورمان است که انواع استرچ را با کیفیت عالی به دست مصرف کنندگان می رساند. برای سفارش خرید نایلون استرچ با همکاران ما تماس حصل فرمایید.

مزایای استفاده از استرچ پالت بند

استفاده از نایلون استرچ ، مزایای زیادی دارد. با استفاده از نایلون استرچ در بسته بندی ها ، محصولات به دور از هر گونه آلودگی خواهدن بود، بخصوص برای مواد غذایی و دارویی و... ، این مزیت بسیار مهم است. همچنین عدم نفوذ رطوبت به بسته ها می تواند موجب سالم ماندن آن ها شود. ثابت بودن بسته ها و جلوگیری از ریخت و پاش کالا ها از دیگر مزایای استفاده از سلفون استرچ است. شما می توانید یک یا چند بسته را به وسیله ی فیلم استرچ بسته بندی نمایید. به طور مثال از نایلون استرچ پالت بند  برای بسته بندی چندین پالت در کنار یکدیگر استفاده می شود.  به این صورت کالا ها در حین جابجایی سالم می ماند.

روش های استرچ کشی با استرچ

فیلم استرچ در انواع فیلم استرچ دستی و فیلم استرچ ماشینی به تولید می رسد که هر یک از این نایلون ها برای بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از سلفون استرچ به صورت دستی و ماشینی انجام می گیرد. در واقع شما می توانید بسته بندی ها را به صورت دستی یا ماشینی انجام دهید. در روش دستی با استفاده از نیروی انسانی می توان بسته بندی ها را انجام داد که این نوع بسته بندی را می توان برای تعداد محصولات کم انجام داد زیرا در صورتی که تعداد کالا ها زیاد باشد می توان از روش بسته بندی با استفاده از روش ماشینی بهره برد. در خط تولید کارخانه ها و مراکز تولید از سلفون استرچ ماشینی استفاده می کنند که این نوع بسته بندی در زمان کوتاه انجام می گیرد.

کاربرد سلفون استرچ

 • پالت بندی
 • بسته بندی مبلمان و لوازم چوبی
 • بسته بندی قطعات در خودروسازی
 • بسته بندی قطعات و سرامیک
 • بسته بندی مواد غذایی، آشامیدنی
 • بسته بنید در داروسازی
 • بسته بندی در رنگ سازی
 • بسته بندی لوازم خانگی  
 • بسته بندی کامپیوتر و لوازم جانبی

 ویژگی های فیلم استرچ

 • فیلم استرچ ارزان و مقرون به صرفه است که برای انواع بسته بندی ها می توان از آن استفاده کرد.
 • فیلم استرچی که در دستگاه های صنعتی از آن استفاده می شود، کشش بسیار بالایی دارد.
 • سلفون استرچ مقاومت حرارتی بالایی دارد.
 • فیلم های استرچ دارای تنوع بالایی بوده و می توانید در ابعاد و ضخامت های گوناگون آن را تهیه کنید.
 • استرچ پالت بند در مقابل رطوبت مقاومت بسیار خوبی دارد.  
 • استفاده از فیلم استرچ مقرون به صرفه است و در زمان و کار صرفه جویی می شود.
 • فیلم استرچ دستی یکی از انواع  نایلون های اسرچ است که برای استفاده و بسته بندی دستی از این نایلون مورد استفاده قرار می گیرد.
 • فیلم استرچ مقاومت کشی بالایی دارد و برای بسته بندی کالا ها با لبه ی تیز و یا وسایل های سنگین مشکلی وجود ندارد.
 • استرچ پالت بند دارای چسبندگی زیادی است و بسته بندی به محصولات می چسبد و در کم حجم ترین حالت قرار می گیرد.

خرید نایلون استرچ

برای خرید نایلون استرچ با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ، مجموعۀ ناب پلاستیک در خدمت شماست. بنابراین شما از طریق سایت ناب پلاستیک می توانید به صورت مطمئن و با اعتماد کامل اقدام به خرید نایلون استرچ و سایر نایلون های مصرفی نمایید. این مجموعه همواره بهترین خدمات دهی را به مشتریانش ارائه داده است. فروش نایلون استرچ در انواع مختلف و ابعاد و ضخامت های گوناگون مناسب با بسته بندی های مختلف انجام می گیرد و می توانید به راحتی انواع این نایلون را تهیه نمایید. خرید استرچ پالت بند از یک شرکت معتبر این اطمینان را به شما می دهد که محصولات تهیه شده دارای سطح کیفی بالایی هستند و می توانید با اطمینان این نایلون ها را تهیه  کنید بنابراین ناب پلاستیک به عنوان یکی از معتبرترین مراکز تولید نایلون های استرچ می تواند این تضمین را به شما بدهد که محصولاتش از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و شما با خرید استرچ پالت بند از این مجموعه با بهترین قیمت می توانید انواع نایلون های مرغوب را تهیهه نمایید. فروش محصولات به صورت اینترنتی از طریق سفارش گیری آنلاین انجام می گیرد. برای اطلاع از قمیت ها تماس بگیرید.

فروش استرچ پالت بند به صورت غیر حضوری

فروش غیر حضوری یکی روش های رایجی است که امروزه مورد توجه قرار گرفته است. در خرید های اینترنتی بدون صرف زمان طولانی برای خرید سلفون استرچ و سایر نایلون های مورد نظرتان می توانید به راحتی از طریق وب سایت های معتبر اقدام به خرید این نایلون ها نمایید. فروش استرچ پالت بند از طریق این مجموعه با بالاترین سطح کیفی ارائه می شود و مشتریان گرامی می توانند به آسانی اقدام به خرید فیلم استرچ با مناسب ترین قیمت نمایند. مجموعۀ ناب پلاستیک قادر به همکاری با مجموعه های تولیدی و تامین نایلون های مصرفی این مجموعه ها می باشد. 

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 387 کاربر