نایلون پشت چسبدار

ناب پلاستیک عرضه کننده انواع نایلون پشت چسبدار با قیمت مناسب و کیفیت بالا می باشد. پوشش های زیادی وجود دارند که بمنظور محافظت از کالا مورد استفاده قرار میگیرند. یکی از این پوشش ها که کاربرد زیادی در صنابع دارد، نایلون پشت چسبدار میباشد. نایلون پشت چسبدار همانطور که از نامش پیداست فقط از یک طرف قابلیت چسبندگی دارد.

عرض رول : 5 الی 240 سانتی متر

ضخامت : 35 الی 150 میکرون

از ویژگی های نایلون پشت چسبدار میتوان به نصب آسان آن اشاره کرد. نصب این نوع نایلون ساده میباشد و در مدت زمان کوتاهی نیز انجام میشود.

از نایلون پشت چسبدار برای صنایع مختلف تولیدی و همچنین صنعت ساختمان سازی استفاده میشود:

1. نایلون پشت چسبدار برای استفاده بر روی ورق های کامپوزیتی و گالوانیزه مناسب میباشد. نصب  نایلون پشت چسبدار بر روی کامپوزیت و همچنین ورق های آلومینیومی به راحتی انجام میشود. علاوه بر این نایلون پشت چسبدار از افت کیفیت آلومینیوم در برابر اشعه آفتاب نیز تا حد زیادی جلوگیری میکند.

2. پروفیل upvc‌ را برای عرضه به بازار توسط نایلون پشت چسبدار بسته بندی میکنند. نایلون پشت چسبدار از افت کیفیت رنگ و از ایجاد خط و خش جلوگیری میکند.

3. ورق های استنلس استیل توسط نایلون پشت چسبدار بسته بندی میشوند. نایلون پشت چسبدار علاوه بر اینکه از ایجاد خط و خش بر روی ورق استنلس استیل جلوگیری میکند میتواند نوعی تبلیغ بسیار مناسب بر روی آن نیز به شمار رود.

4. تا بحال خودورهای زیادی را مشاهده نموده اید که در برخی از قسمت های خود از نایلون پشت چسبدار به منظور محافظت و عدم خش پذیری برخوردار هستند. نایلون پشت چسبدار تا مدت زمان زیادی که ممکن است خودرو در انبار باقی بماند از آن محافظت میکند.

نایلون پشت چسبدار در انواع مختلفی تولید میشود که تفاوت آنها در تعداد لایه هایی میباشد که برای ساخت آن به کار رفته است. نایلون سه لایه و همچنین پنج لایه از انواع نایلون پشت چسبدار میباشد.

نایلون پشت چسبدار این قابلیت را دارد که بتوان تبلیغ شرکت تولید کننده را بر روی آن چاپ نمود. نایلون پشت چسبدار زمانی که بر روی محصول میچسبد باعث تبلیغ آن شرکت میشود و میتواند تا مدت های زیادی بر روی آن باقی می ماند.

توجه داشته باشید : نایلون پشت چسبدار شرکت ناب پلاستیک از سطح تولیدات شما محافظت کرده و پس از جدا شدن هیچگونه اثری از لکه و چسب برجای نمی ماند.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 155 کاربر