نایلون پشت چسبدار

ناب پلاستیک عرضه کننده انواع نایلون پشت چسبدار با قیمت مناسب و کیفیت بالا می باشد. پوشش های زیادی وجود دارند که بمنظور محافظت از کالا مورد استفاده قرار میگیرند. یکی از این پوشش ها که کاربرد زیادی در صنابع دارد، نایلون پشت چسبدار میباشد. نایلون پشت چسبدار همانطور که از نامش پیداست فقط از یک طرف قابلیت چسبندگی دارد.

عرض رول : 5 الی 240 سانتی متر

ضخامت : 35 الی 150 میکرون

از ویژگی های نایلون پشت چسبدار میتوان به نصب آسان آن اشاره کرد. نصب این نوع نایلون ساده میباشد و در مدت زمان کوتاهی نیز انجام میشود.

از نایلون پشت چسبدار برای صنایع مختلف تولیدی و همچنین صنعت ساختمان سازی استفاده میشود:

1. نایلون پشت چسبدار برای استفاده بر روی ورق های کامپوزیتی و گالوانیزه مناسب میباشد. نصب  نایلون پشت چسبدار بر روی کامپوزیت و همچنین ورق های آلومینیومی به راحتی انجام میشود. علاوه بر این نایلون پشت چسبدار از افت کیفیت آلومینیوم در برابر اشعه آفتاب نیز تا حد زیادی جلوگیری میکند.

2. پروفیل upvc‌ را برای عرضه به بازار توسط نایلون پشت چسبدار بسته بندی میکنند. نایلون پشت چسبدار از افت کیفیت رنگ و از ایجاد خط و خش جلوگیری میکند.

3. ورق های استنلس استیل توسط نایلون پشت چسبدار بسته بندی میشوند. نایلون پشت چسبدار علاوه بر اینکه از ایجاد خط و خش بر روی ورق استنلس استیل جلوگیری میکند میتواند نوعی تبلیغ بسیار مناسب بر روی آن نیز به شمار رود.

4. تا بحال خودورهای زیادی را مشاهده نموده اید که در برخی از قسمت های خود از نایلون پشت چسبدار به منظور محافظت و عدم خش پذیری برخوردار هستند. نایلون پشت چسبدار تا مدت زمان زیادی که ممکن است خودرو در انبار باقی بماند از آن محافظت میکند.

نایلون پشت چسبدار در انواع مختلفی تولید میشود که تفاوت آنها در تعداد لایه هایی میباشد که برای ساخت آن به کار رفته است. نایلون سه لایه و همچنین پنج لایه از انواع نایلون پشت چسبدار میباشد.

نایلون پشت چسبدار این قابلیت را دارد که بتوان تبلیغ شرکت تولید کننده را بر روی آن چاپ نمود. نایلون پشت چسبدار زمانی که بر روی محصول میچسبد باعث تبلیغ آن شرکت میشود و میتواند تا مدت های زیادی بر روی آن باقی می ماند.

توجه داشته باشید : نایلون پشت چسبدار شرکت ناب پلاستیک از سطح تولیدات شما محافظت کرده و پس از جدا شدن هیچگونه اثری از لکه و چسب برجای نمی ماند.

 

شرکت ناب پلاستیک  انواع محصولات نایلونی از قبیل نایلون پشت چسبدار و  دیگر محصولات نایلونی را با قیمت مناسب بفروش میرساند و با توجه به اینکه قیمت های مناسبی را برای محصولات خود در نظر گرفته است رضایت کلیه مشتریان خود را جلب نموده است.

نایلون ها نقش بسیار مهمی در بسته بندی دارند و ویژگی های آن ها باعث شده تا کنون انواع نایلون به صنعت بسته بندی و همچنین برای ایجاد پوشش بر روی محصول معرفی شود. یکی از انواع نایلون ها با دیگر نایلون ها متفاوت است و حالت چسبندگی را با سطح محصول ایجاد میکند نایلون پشت چسبدار میباشد. نایلون پشت چسبدار کاربرد بسیار زیادی در بخش های مختلف دارد و میتواند از کثیف شدن محصول و نفوذ آلودگی تا حد زیادی با توجه به خاصیت چسبندگی خود جلوگیری کند.  نایلون پشت چسبدار پوشش بسیار خوبی را با توجه به ضخامت کم خود به وجود می آورد و میتواند تمامی محصول را در بر بگیرد. یکی از ویژگی های نایلون چسبدار این است که دیگر نیازی به استفاده از چسب و مواد دیگر برای چسباندن پوشش به سطوح وجود ندارد. عدم استفاده از چسب برای چسباندن نایلون به سطوح باعث میشود تا اثری از چسب هنگام برداشتن نایلون دیده نشود. نایلون پشت چسبدار برای صنایعی همچون تولید لوازم خانگی، خودروسازی، ساختمانی کاربرد وسیعی پیدا کرده است.

خرید نایلون پشت چسبدار با کیفیت

برای خرید نایلون پشت چسبدار برای اینکه بتوانید پوشش و بسته بندی خوبی را ایجاد کنید باید به دنبال با کیفیت ترین نوع باشید. برای تولید نایلون پشت چسبدار از مواد اولیه گوناگونی استفاده میشود که برخی از این  مواد درجه یک و نو و برخی دیگر نیز مواد درجه چندمی هستند که این موضوع میتواند کیفیت نایلون را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار دهد. با خرید نایلون پشت چسبدار که در تولید آن از مواد اولیه مرغوب استفاده شده است میتوانید پوشش و یا بسته بندی به مراتب بهتر و با کیفیت تری را انجام دهید. با خرید نایلون پشت چسبدار با کیفیت این مزیت نیز برای شما ایجاد خواهد شد که نایلون ها از چشبندگی بهتر و بیشتری نیز برخوردار خواهند بود. چسبندگی نایلون ها از اهمیت زیادی برخوردار است و هر چه چسبندگی بهتری داشته باشند در نتیجه ماندگاری بهتری بر روی سطح بخصوص سطوح صاف خواهند داشت.

فروش نایلون پشت چسبدار سفارشی

از آنجایی که محصولات و کالاهایی که با این نوع نایلون بسته بندی و یا پوشش دار میشوند باید متناسب با ابعاد آنها نایلون در سایز مناسب را تهیه نمایید. فروش نایلون پشت چسبدار سفارشی این امکان را بوجود آورده است تا بتوانید بر اساس محصول خود نایلون در بهترین سایز را سفارش دهید. فروش نایلون پشت چسبدار به دو صورت نایلون های با عرض و ضخامت مشخص و پیش فرض و نایلون پشت چسبدار سفارشی انجام میشود که بر اساس ابعاد محصول باید نوع مناسبی از نایلون را انتخاب و خریداری نمایید. فروش نایلون پشت چسبدار بصورت سفارشی و در سایز و ضخامت دلخواه شما توسط شرکت ناب پلاستیک از شرکت های پیشرو در زمینه فروش انواع نایلون و با قیمت مناسب انجام میشود.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 253 کاربر