نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ

از جمله نایلون هایی که در صنایع تولیدی برای بسته بندی به کار میرود و از طریق حرارت بر روی محصول وکیوم میشود نایلون شیرینگ میباشد. نایلون شیرینگ با دمای ۱۶۰ و همچنین ۲۲۰ درجه سانتی گراد تغییر حالت داده و به خوبی محصول را در بر میگیرد. نایلون شیرینگ در ابعاد گوناگونی تولید میشود. همانطور که میدانید عرض و طول محصولات و همچنین حجم آنها در صنایع مختلف گوناگون است. برای تولید نایلون شیرینگ،  درخواست و سفارش مشتری مد نظر قرار میگیرد.

نایلون شیرینگ چیست؟

نایلون شیرینگ در نوع یک و دو لایه تولید میشود که همانند سایر پوشش ها هر چه تعداد لایه های آن افزایش می یابد کیفیت آن نیز بالاتر میرود. ضخامت نایلون شیرینگ متفاوت است و از 30 تا 400 میکرون میباشد. عرض آن نیز از 10 سانت تا 4 متر میتواند تغییر کند.

اگر مشتری به نایلون شیرینگ رنگی احتیاج داشته باشد میتواند این پوشش را در رنگ بندی های متنوع و گوناگون سفارش دهد.نایلون شیرینگ قیمت زیادی ندارد و همین موضوع باعث شده تا تمامی صنایع کوچک تا بزرگ از این نوع پوشش به راحتی و با پرداخت مبلغ اندکی استفاده کنند. نایلون شیرینگ را میتوان به صورت پالتی و در ابعاد بزرگ نیز برای بسته بندی کالا استفاده نمود. البته برای استفاده پالتی از نایلون شیرینگ باید چند لایه از آن دور کالا پیچیده شود تا از قدرت بالایی در برابر ضربه برخوردار باشد.

کاربرد نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ به دو منظور در صنایع تولیدی مورد استفاده قرار میگیرد:

  • از نایلون شیرینگ در تمامی صنایع مواد غذایی بمنظور عدم ورود هر گونه آلودگی به داخل بافت محصولات مورد استفاده قرار میگیرد.
  • از نایلون شیرینگ برای بسته بندی محصولات بمنظور جلوگیری از شکستگی و هر گونه آسیب به آنها استفاده فراوانی میشود.

نایلون شیرینگ را باید در سایز و ابعاد مناسب محصولات خود سفارش دهید تا با کالای شما تناسب داشته باشد. برای سفارش و خرید نایلون شیرینگ تماس بگیرید.

از جمله نایلون هایی که برای بسته بندی محصولات کارخانجات و کارگاه های تولیدی مورد استفاده قرار میگیرد نایلون شیرینگ است. نایلون شیرینگ یک نوع پلاستیک بسیار نازک و حساس به حرارت میباشد و در صورتیکه حرارت مستقیم به آن وارد شود تغییر شکل خواهد داد و همین ویژگی آن باعث شده تا از آن برای بسته بندی محصولات مختلف استفاده شود. نایلون شیرینگ بعد از حرارت دیدن به خوبی جذب بدنه محصول شده و میتواند از ضربات کوچک که منجر به خش دار شدن میشود به خوبی جلوگیری کند. نایلون شیرینگ یک مزیت بزرگ را در بسته بندی محصولات به وحجود می آورد که آن نیز جلوگیری از نفوذ گرد و غبار به داخل و همچنین روی محصول میباشد. هیچ یک از نایلون هایی که در حال حاضر برای بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرند نمیتوانند به خوبی نایلون شیرینگ از نفوذ گرد و خاک جلوگیری کنند.

 نایلون شیرینگ

انواع نایلون شیرینگ

انواع نایلون شیرینگ وجود دارد که برخی از آنها برای بسته بندی محصولات غذایی و برخی دیگر برای بسته محصولات تولید شده در کارخانجات تولیدی مناسب میباشد. انواع نایلون شیرینگ که برای بسته بندی محصولات تولید شده در کارخانجات استفاده میشود از ضخامت بالاتری برخوردار هستند و میتوانند محافظت بیشتری را از محصولات انجام دهند. انواع نایلون شیرینگ را میتوانید از شرکت ناب پلاستیک یکی از شرکت های فعال در زمینه فروش نایلون های مناسب برای بسته بندی تهیه نمایید. انواع نایلون شیرینگ مناسب برای بسته بندی محصولات مختلف غذایی و غیر خوراکی در شرکت ناب پلاستیک با نازلترین قیمت ها بفروش میرسد.

خرید نایلون شیرینگ

برای خرید نایلون شیرینگ بهتر است ابتدا اطلاعاتی را به دست آورده و سپس خرید خود را انجام دهید. برای خرید نایلون شیرینگ بهتر است بررسی هایی را نسبت به قیمت، کیفیت و همچنین اعتبار شرکت به دست آورده و سپس خرید خود را با اطمینان کامل انجام دهید. با خرید نایلون شیرینگ از شرکت ناب پلاستیک این اطمینان را برای شما ایجاد میکند تا نایلون با کیفیت و قیمت مناسب را خریداری میکنید.

فروش نایلون شیرینگ

برخی از شرکت هایی که در زمینه فروش نایلون شیرینگ مشغول به فعالیت هستند از فروشندگانی هستند که بصورت واسطه ای فعالیت میکنند و همین موضوع باعث میشود تا قیمت تمام شده نایلون برای مشتری افزایش یابد. فروش نایلون شیرینگ در شرکت ناب پلاستیک بصورت کاملا غیر واسطه ای انجام میشود که باعث شده تا مشتری خریدی بسیار مقرون بصرفه تر را تجربه کند. فروش نایلون شیرینگ در شرکت ناب پلاستیک بسیار بالا است که از مهمترین دلایل آن نیز قیمت بسیار مناسب میباشد.

 نایلون شیرینگ

قیمت نایلون شیرینگ

قیمت نایلون شیرینگ را شرکت های تولید کننده بر اساس کیفیت محصول تولیدی خود و همچنین موادی که در ساخت به کار برده اند تعیین میکنند. امروزه شرکت هایی وجود دارند که برای تولید نایلون شیرینگ از موادی به مراتب با کیفیت تر از سایر تولیدکنندگان استفاده میکنند که همین موضوع میتواند قیمت نایلونی که به دست مشتری میرسد را بالا ببرد.  هیچ سازمان و ارگانی وجود ندارد که قیمت نایلون شیرینگ را تعیین کند و مشتری با استعلام قیمت باید خرید خود را از فروشگاه هایی انجام دهد که بهترین و منصفانه ترین قیمت را ارائه میدهند.

نایلون شیرینگ ارزان

نایلون شیرینگ از نایلون های بسیار پر مصرف میباشد که اگر قیمت بالایی داشته باشد در نتیجه هزینه تمام شده تولید را نیز افزایش خواهد داد. شرکت ناب پلاستیک برای اینکه هزینه های تولید را در کارخانجات کاهش دهد اقدام به عرضه نایلون شیرینگ ارزان نموده است که تولید کننده میتوانید با صرف هزینه کمی نسبت به خرید نایلون اقدام نماید. نایلون شیرینگ ارزان برای تولید کنندگانی که مصرف بالایی از این نوع نایلون دارند گزینه بسیار مناسبی میباشد و در هزینه های خود تا حد زیادی صرفه جویی خواهند کرد.

ضخامت نایلون شیرینگ

ضخامت نایلون شیرینگ متفاوت است و هر چه از نایلونهای ضخیم تر برای بسته بندی محصولات استفاده شود میتواند محافظت بهتری از آنها انجام دهد. شرکت ناپ پلاستیک انواع نایلون شیرینگ در ضخامت های متفاوت را به فروش میرساند و از جمله شرکت  هایی است که بصورت اینترنتی و همچنین تلفنی محصولات مورد نیاز مشتری را بفروش میرساند.

شرکت ناب پلاستیک ار فروشنده های قدیمی نایلون شیرینگ است و محصولات موجود در انبارهای خود را نه تنها به تهران بلکه به سایر شهرها نیز ارسال کرده و سهم عمده ای از فروش انواع نایلون متعلق  به این شرکت میباشد. شرکت ناب پلاستیک بمنظور رفاه حال مشتران خود اقدام به راه انداری فروشگاه اینترنتی محصولات خود نموده است که دیگر نیازی به راجعه حضوری برای خرید نخواهد بود.

اگر به کیفیت و همچنین دوام نایلون شیرینگ و محصولات بسته بندی اهمیت میدهید و از سویی نمیتوانید فروشنده ای را بیابید که چنین نایلون هایی را بفروش برساند پیشنهاد ما به شما شرکت ناب پلاستیک میباشد که همواره در راستای جلب رضایت مشتری گام برداشته است و در حال حاضر یکی از معتبرترین فروشندگان محصولات بسته بندی در کشور میباشد.

نایلون هایی که در صنعت بسته بندی و در کارخانجات مورد استفاده قرار میگیرند انواع گوناگونی دارند که هر یک نیز از ضخامت و مشخصات خاصی برخوردار میباشند. از انواع نایلون هایی که امروزه برای بسته بندی بخصوص بسته بندی بمنظور جلوگیری از ورود آلودگی و همچنین تمیز ماندن کالا مورد استفاده قرار میگیرد نایلون شیرینگ میباشد. نایلون شیرینگ از جمله نایلون هایی است که در برابر حرارت واکنش پذیر است و به همین دلیل زمانی که حرارت مستقیمی را دریافت میکند بخوبی بر روی کالا جمع شده و کل آنرا در بر میگیرد. این جمع شدن و چسبندگی نایلون شیرینگ بر روی کالا مزیت های زیادی را بوجود می آورد.

بسته بندی شکیل با نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ ها از دسته نایلون های شفاف هستند که همین شفاف بودن مزیت هایی را برای آنها فراهم آورده است. شفاف بودن نایلون شیرینگ باعث میشود تا بسته بندی بسیار شکیل و زیبا به نظر برسد و محتوای بسته بندی شده به خوبی قابل مشاهده باشد. همچنین این نایلون ها به دلیل اینکه تا حدودی براق هستند میتوانند در زیبایی کالا و بسته بندی انجام شده نقش موثری داشته باشند. نایلون شیرینگ‌ به همین دلیل در بسته بندی محصولات خانگی کاربرد زیادی پیدا کرده است و دور تا دور محصول را به خوبی در بر میگیرد.

عدم ورود گرد و غبار از عمده مزیتهای نایلون شیرینگ

یکی از مزیت های بزرگ نایلون شیرینگ به چسبندگی بسیار خوب آن و همچنین عدم ورود گرد و غبار به داخل و بر روی محصول مربوط میشود و میتواند به خوبی آنرا در برابر هر گونه آلودگی حفظ کند. گرد و غبار یکی از عواملی است که میتواند منجر به کثیف شدن و همچنین ایجاد جلوخ ظاهری  بد برای کالا شود که با استفاده از نایلون شیرینگ دیگر چنین مشکلی ایجاد نخواهد شد و سطح محصول به خوبی تمیز باقی خواهد ماند. همچنین با استفاده از نایلون شیرینگ و در نتیجه عدم ورود گرد و غبار محصول کاملا بهداشتی باقی خواهد ماند. امروزه با این نوع نایلون محصولات بهداشتی و خوراکی زیادی را بسته بندی میکنند.

نایلون شیرینگ فضایی در بسته بندی اشغال نمیکند

هر محصولی که برای بسته بندی مورد استفاده قرار گیرد میتواند فضایی را کم یا زیاد اشغال کند که از همین رو با استفاده از نایلون شیرینگ هیچ فضایی اشغال نخواهد شد. فضای اشغال شده با نایلون شیرینگ ها به حدی کم است که میتوان گفت اصلا به چشم نخواهد آمد. نایلون شیرینگ ها به طور کلی ضخامت کمی دارند اما حتی این ضخامت نیز با توجه به اینکه بعد از حرارت دیدن بر روی محصول خواهد چسبید هرگز فضایی را اشغال نخواهد کرد.

وزن کم نایلون شیرینگ

از آنجایی که نایلون شیرینگ از ضخامت کمی برخوردار است وزن بسیار کمی را نیز به خود اختاص داده است و همین موضوع نیز سبب شده تا وزن کلی بسته بندی نیز کاهش یابد. در میان سایر محصولات بسته بندی هیچ محصول و نایلون دیگری را نمیتوان یافت که از این چنین وزن کمی برخوردار باشد و حتی در صورتیکه مقدار زیادی از آن نیز مورد استفاده قرار گیرند باز هم وزنی را به محصول بسته بندی شده تحمیل نخواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین خرید نایلون شیرینگ میتوانید به راحتی با کارشناسان شرکت ناب پلاستیک تماس حاصل نموده و خرید خود را بعد از کسب اطلاعات و مشاوره انجام دهید.

این شرکت در زمینه نایلون شیرینگ ماهیانه 15 الی 30 ترانزیت صادرات به کشورهای همسایه دارد و توانسته خود را در بازار کشور های همسایه ثابت کند اعتماد و رضایتمندی مشتریان را جلب کند.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 365 کاربر