نایلون کشاورزی

یک نوع نایلون که در کارخانه ناب پلاستیک عرضه می شود به نایلون کشاورزی یا نایلون عریض معروف است. این نوع نایلون فقط در بخش های کشاورزی کاربرد دارد و نمیتوان آنرا در صنایعی همچون خودرو سازی مورد استفاده قرار داد.

نایلون کشاورزی که به آن نایلون عریض نیز میگویند در انواع مختلفی همچون یک، دو و چند لایه تولید میشود که هر چه مقدار ضخامت آن بالاتر میرود در نتیجه کیفیت آن افزایش می یابد.

نایلون کشاورزی( نایلون عریض ) بصورت دو نوع گلخانه ای و همچنین مقاوم در برابر اشعه یو وی ساخته میشوند که کشاورز میتواند نایلون مناسب خود را تهیه و مورد استفاده قرار دهد.

کاربرد نایلون کشاورزی یا نایلون عریض در بخش های مختلف کشاورزی عبارتند از:

1. از نایلون کشاورزی بیشتر برای مسقف کردن گلخانه ها استفاده میشود.

2.  از نایلون عریض در مواردی به عنوان پوششی برای برخی قسمت های ساختمانی به کار میرود.

3. افردی که در زمینه پرورش قارچ فعالیت میکنند از نایلون کشاورزی برای مسقف کردن محل پرورش قارچ استفاده میکنند.

4. از این نوع نایلون برای دامپروری ها نیز استفاده میشود.

برای تولید نایلون عریض ابعاد بزرگی در نظر گرفته میشود. این نوع نایلون در عرض های 2، 4، 6، 8، 10و12 تولید و بفروش میرسد. البته عرضی که برای این نوع نایلون در نظر گرفته میشود کاملا به سفارش مشتری بستگی دارد.

ضخامت به کار برده شده در تولید نایلون کشاورزی و یا عریض نیز بین 30 الی 400میکرون متغیر است. نایلون عریض با ضخامت بالاتر به طبع مقاومت بالاتری دارند.

البته برای اینکه بتوان نایلون کشاورزی را به عنوان مسقف نمودن استفاده نمود باید از تجهیزات و همچنین ستون های فلزی مخصوصی استفاده نمود. این ستوان ها میتوانند این نایلون ها را بر روی خود نگاه دارند.

نایلون کشاورزی(نایلون عریض) قابلیت خوبی را برای نورگیری ایجاد میکند. نایلون کشاورزی شفاف میباشد و میتواند نور را به داخل محیط انتقال دهد که برای رشد گیاهان بسیار مناسب میباشد.

قابل توجه مشتریان عریر نایلون عریض و گلخانه را می توانیم به صورت uv با درصد های مختلف تولید کنیم.

ماهیانه 10 الی 15 ترانزیت صادرات به عراق و ارمنستان و افغانستان داریم 

کیفیت عالی با تضمین 

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 46 کاربر