لیبل پروفیل

لیبل پروفیل یا لیبل کرکره یکی دیگر از محصولات با کیفیت شرکت ناب پلاستیک می باشد. برای خرید انواع نایلون و لیبل با ما در ارتباط باشید. لیبل پروفیل و یا همان لیبل کرکره از انواع پوشش میباشد که برای پروفیل های تولید شده در کارخانه ها مورد استفاده قرار میگیرد. لیبل پروفیل را میتوان بر روی هر نوع پروفیلی استفاده نمود ولی آلومینیوم در این بین بیشترین مورد استفاده را داراست.لیبل پروفیل قابلیت های محافظتی زیادی را برای پروفیل های مختلف و همچنین آلومینیوم به وجود می آورد. لیبل پروفیل میتواند تا از برخورد اشعه های مختلف مضر برای پروفیل جلوگیری کند و اجازه آسیب رساندن به آنها را ندهد و یا آسیب های اشعه های مضر را تا حد زیادی بکاهد.

عرض رول : 3 سانتی متر الی 2 متر

ضخامت : 5 الی 80 میکرون

لیبل پروفیل یا لیبل کرکره موارد کاربرد زیادی دارد:

1. از لیبل کرکره در کارخانه های تولید ساندویچ پانل استفاده زیادی میشود.

2. کارخانه های تولید نوپان، پلی وود و پلی استر.

3. تولید ورق های کامپوزیتی.

4.  تیغه های کرکره آلومینیوم.

5. صفحات mdf‌ و hdf

ویژگی و مزایای استفاده از لیبل پروفیل و لیبل کرکره:

1. اشعه ماورای بنفش و اشعه خورشد تاثیر زیادی بر کیفیت پروفیل های تولید شده در یک کارخانه دارند. با استفاده از پوشش لیبل پروفیل این اشعه ها به سطح پروفیل آسیبی نمیرسانند و تا زمان مصرف امن خواهند ماند.

2. بسیاری از پروفیل ها زمانی که برای مصرف خریداری میشوند از خط و خش هایی بر روی برخوردار هستند که این نشانه عدم استفاده تولید کننده از لیبل پروفیل در محصولات خود میباشد. با استفاده از از لیبل پروفیل( لیبل کرکره ) دیگر هیچگونه خط و خشی بر روی پروفیل ها ایجاد نخواهد شد.

3. مواد شیمیایی و حلال ها از جمله موادی هستند که باعث آسیب رساندن به پروفیل و آلومینیوم میشوند. لیبل پروفیل از هر گونه آسیب ناشی از برخورد مواد شیمیایی به پروفیل تا حد زیادی جلوگیری میکند.

4. احتمال پوسیدگی و از بین رفتن پروفیل نیز به دلیل انبار شدن آن در کارخانه ها بسیار بالاست. شرکت های تولید کننده برای اینکه از این نوع آسیب ها جلوگیری شود از لیبل پروفیل استفاده میکنند.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 127 کاربر