قیمت نایلون حبابدار

بهترین قیمت نایلون حبابدار در اختیار شرکت ناب پلاستیک از شرکت های تولید و عرضه کننده انواع محصولات نایلونی با کیفیت میباشد. این شرکت با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا و همچنین با کیفیت ترین مواد اولیه توانسته محصولاتی بسیار با کیفیت را تولید و به سراسر کشور عرضه نماید.

یکی از مهمترین و حساس ترین مراحل تولید کالا و بخصوص تولید محصولات شکستنی بسته بندی آن است و صنایع و تولید کنندگان همواره به دنبال روش های مناسبی از بسته بندی هستند تا کالا علاوه بر حفظ زیبایی ظاهری بعد از بسته بندی در برابر ضربه نیز کاملا مقاوم شود تا سالم به دست مشتری برسد.  در مرحله بسته بندی از نایلون ها استفاده زیادی میشود که البته برای بسته بندی محصولات شکستنی و آسیب پذیر از نوعی نایلون به نام نایلون حبابدار استفاده میشود. نایلون حبابدار جزو نایلون هایی است که از حباب بر روی خود بهره میبرد و این حباب ها که از هوا پر شده اند به نوعی مانع آسیب دیدن کالا بر اثر ضربه میشوند. در این مطلب قصد داریم تا در رابطه با قیمت نایلون حبابدار مطالبی را در اختیار شما قرار دهیم و به عواملی که میتوانند بر روی قیمت ها تاثیر گذار باشند به صورت خلاصه اشاره ای داشته باشیم.

قیمت نایلون حبابدار

کیفیت یک عامل مهم و تاثیر گذار بر روی قیمت نایلون حبابدار

یکی از مهمترین عواملی که بر روی قیمت نایلون حبابدار و بطور کلی نایلون های مناسب بسته بندی تاثیر زیادی دارد کیفیت میباشد. در تولید نایلون حبابدار از مواد اولیه مخصوصی استفاده میشود  که این مواد میتوانند در استحکام و کشش آن تاثیر زیادی داشته باشند. هر چه مواد اولیه با کیفیت تری در تولید نایلون حبابدار به کار رفته باشد در نتیجه نایلون نیز در برابر ضربه وارد شده مقاوم تر خواهد بود. کشش حاصل از وزن محصول نیز کمتر باعث تغییر شکل و پارگی آن خواهد شد.  شاید کیفیت نایلون حبابدار بر روی نایلون هایی که برای بسته بندی محصولات و کالاهای کوچک مورد استفاده قرار میگیرد چندان مناسب نباشد اما به یاد داشته باشید که کیفیت نایلون برای بسته بندی محصولاتی که ابعاد بزرگی دارند از اهمیت زیادی برخوردار است و هر چه کیفیت نایلون ها بالاتر باشد در نتیجه میتوانند مقاوت بیشتری را در برابر هر گونه ضربه از خود نشان دهند. وزن بالای کالاهای بزرگ مطمئنا فشار زیادی را به نایلون حبابدار تحمیل خواهد کرد که اگر کیفیت بالایی داشته باشند در نتیجه این فشار را به راحتی متحمل خواهند شد.

لایه های به کار رفته در تولید نایلون حبابدار از عوامل موثر بر روی قیمت آن

یکی از عواملی که تاثیر مهمی بر روی قیمت نایلون حبابدار دارد تعداد لایه های آن است. نایلون های حبابدار به صورت لایه لایه تولید میشوند و هر چه این لایه ها بیشتر باشند در نتیجه قیمت نیز افزایش خواهد یافت. البته افزایش تعداد لایه ها مقاوت بیشتر آن در برابر وزن و ضربه را به همراه خواهد داشت. در بسته بندی کالاهای سنگین باید از نایلون حبابدار چند لایه استفاده شود.

قیمت نایلون حبابدار

درشت و ریز بودن حباب ها بر روی قیمت تاثیر گذار هستند

از دیگر عواملی که بر روی قیمت نایلون حبابدار  تاثیر گذار است ریز و یا درشت بودن حباب های آن است.  نایلون حبابدارهایی که از حباب های ریز برخوردار باشند در نتیجه برای بسته بندی کالاهایی مناسب خواهند بود که ابعاد کوچکی دارند زیرا این  حباب ها تنها میتوانند وزن کمی را تحمل کنند و برای بسته بندی محصولات بزرگ مناسب نیستند. در مقایل درشت بودن حباب ها نیز بر روی قیمت نایلون حبابدار تاثیر گذار خواهد بود.  البته هر چند ریز و یا درشت بودن حباب ها چندان تاثیری مانند دیگر عوامل بر روی قیمت نایلون حبابدار ندارند اما در هر صورت تاثیری را بر روی قیمت ها خواهند داشت.

خرید نایلون حبابدار بصورت سفارشی

در صورتی که قصد خرید نایلون حبابدار بصورت سفارشی را دارید باید با مراکزی تماس حاصل نمایید که جزو تولید کنندگان محصولات نایلونی باشند زیرا تولید کنندگان به مراتب قیمت هایی بهتر از فروشندگان به مشتریان خود ارائه میدهند و میتوانند هزینه های شما را تا حد زیادی بکاهند. بخصوص در صورتی که به دنبال خرید نایلون حبابدار سفارشی هستید نیز تنها باید به مراکز تولید کننده مراجعه نمایید زیرا تولید کنندگان میتوانند  نایلون های مورد نیاز شما را در هر سایز و ابعادی تولید کنند.

فروش نایلون حبابدار با بهترین قیمت و به سراسر کشور

یکی از شرکت هایی که توانسته نیاز صنایع و واحد های تولیدی را برای تهیه نایلون حبابدار مرتفع سازد شرکت ناب پلاستیک میباشد. شرکت ناب پلاستیک جزو شرکت های تولید کننده محصولات نایلونی در کشور میباشد که انواع نایلون ها و نایلون حبابدار را تولید و روانه بازار کرده است. این شرکت در فروش نایلون حبابدار اول از هر چیز به قیمت ها توجه ویژه ای داشته است و  مناسب ترین قیمت ها را برای این نایلون دیگر محصولات تعیین گرده است. همچنین این شرکت برای فروش نایلون حبابدار سراسر کشور را تحت پوشش خود در آورده است و میتوانید کلیه نایلون های حبابدار مورد نیاز خود را از سراسر کشور سفارش دهید.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر