استرچ پالت

استرچ پالت کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف دارد چون وسیله ای مناسب جهت بسته بندی اقلام مختلف می باشد. ناب پلاستیک به عنوان یکی از مراکز شناخته شده در حوزۀ تولید محصولات پلاستیک صنعتی از جمله استرچ پالت، نایلون ضربه گیر، پلاستیک عریض، نایلون شیرینگ و ... فعالیت می کند. در ادامۀ مطلب قصد داریم به بررسی استرچ پالت بند، موارد کاربرد و مزایای آن بپردازیم. تا کنون کاربرد پالت را در امور انبارداری ملاحظه نموده اید و اینکه جهت چیدمان محصولات از پالت ها استفاده می شود و با ماشین لیفتراک به راحتی می توان پالت ها را جابجا نمود. امروزه استرچ پالت برای بسته بندی محصولات همراه با پالت مورد استفاده قرار گرفته می شود، تا بدین وسیله بتوانند پروسۀ بسته بندی و حمل و نقل کالاها را نسبت به گذشته تسریع ببخشند.

مواد اولیۀ استرچ پالت

جهت تولید استرچ پالت از مواد اولیۀ مرغوب پلیمری و یا پی وی سی استفاده می شود. به دلیل استفاده از مواد اولیۀ درجه یک با رعایت مسائل بهداشتی، از استرچ جهت بسته بندی مواد غذایی به کار برده می شود. متناسب با مصارف صنعتی که می توان از فیلم استرچ استفاده نمود، تولید استرچ پالت بند در سه دسته بندی اصلی فیلم استرچ دستی، فیلم استرچ ماشینی و فیلم استرچ پاور در ابعاد و ضخامت متفاوت صورت می گیرد. صاحبان مشاغل متناسب با حجم کار، هر کدام از روش ها را جهت بسته بندی محصولات همراه با پالت انتخاب می نمایند. فیلم استرچ پالت را به سهولت می توان با استفاده از دستگاه های استرچ ماشینی و یا دستگاه های استرچ دستی بر روی محصولات پیچاند. در حال حاضر توسط مجموعۀ ناب پلاستیک، استرچ پالت جهت صادرات در ابعاد استاندارد تولید و عرضه می شود.

مزایای استرچ پالت

در این قسمت قصد داریم به مشخصه های فیزیکی استرچ پالت بپردازیم و اینکه صنایع مختلف به چه دلیل متقاضی خرید رول استرچ پالت به صورت دستی و یا ماشینی می باشند. از استرچ پالت رولی به راحتی می توان استفاده نمود چون با استفاده از دستگاه های مخصوص، افراد راحت تر می توانند رول استرچ را به دور محصولات بپیچانند. از ویژگی های بارز استرچ پالت می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • استحکام بالا
 • حالت کشسانی بالا
 • مانع از نفوذ رطوبت
 • خاصیت چسبندگی قوی
 • جلوگیری از نفوذ گرد و خاک
 • حفظ دمای محصولات بسته بندی شده
 • استحکام بالا در برابر تابش نور خورشید
 • تنوع رول استرچ از نظر ابعاد و رنگبندی
 • قابلیت استفاده در خط تولید دستی و ماشینی
 • قیمت ارزان و تضمین پایداری اقلام بسته بندی شده
 • امکان کاربرد برای بسته بندی محصولات غذایی و صنعتی

فروش استرچ پالت جهت صادرات توسط مجموعه های بزرگ تولید کنندۀ نایلون های صنعتی صورت می گیرد. بدون شک افزایش سطح کیفیت فیلم استرچ پالت موجب شده تا مراکز تولید کننده همچون ناب پلاستیک بتواند محصول تولیدی خود را به کشورهای همجوار و دیگر صادر نمایند. این مجموعۀ معتبر با تکیه بر نیروی انسانی توانمند، مواد اولیۀ با کیفیت و همچنین استفاده از دستگاه های پیشرفته محصولات پلاستیک صنعتی با دوام تولید و عرضه نمایند.

استرچ پالت جهت صادرات

تولید استرچ پالت جهت صادرات موجب رونق صنعت تولید ملی می شود و اینکه مجموعه های تولیدی تلاش می کنند، با تولید محصولات با کیفیت بتوانند سهمی در بازار بین المللی داشته باشند. استرچ پالت صنعتی، استرچ پالت فرودگاهی، فیلم استرچ مبلی، رول استرچ علوفه و کشاورزی و فیلم استرچ دستی از دسته بندی های مختل استرچ پالت جهت صادرات محسوب می شوند. به عبارتی هر کدام از آنها را می توان در مشاغل مرتبط به صورت دستی و مکانیزه استفاده نمود.

استرچ پالت جهت صادرات مورد استفاده قرار گرفته می شوند، بدون شک از مواد اولیۀ مرغوب در ابعاد استاندارد تولید می شوند. مهمترین مشخصۀ استرچ پالت می توان به ماهیت شفاف آن اشاره نمود و اینکه امکان بسته بندی شکیل محصولات را به مجموعه تولیدی و عرضه کننده می دهد. چند سال اخیر صنعت صادرات نایلون استرچ پالت توسط تولید کنندگان مطرح در سطح کشور مورد توجه قرار گرفته است. هدف کلی از تولید فیلم استرچ با دوام، جلب رضایت مشتریان در صنایع مختلف می باشد.

قیمت استرچ پالت جهت صادرات

قیمت استرچ پالت به فاکتورهای متعددی وابسته است که می توان به نوع مواد اولیه، کیفیت آنها، سایز رول فیلم استرچ، تعداد لایه های تشکیل دهندۀ نایلون استرچ و رنگ آن اشاره نمود. طبیعتاً قیمت استرچ پالت جهت صادرات بیشتر از قیمت استرچ پالت معمولی و رایج در سطح کشور می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت استرچ پالت در ابعاد استاندارد و یا سفارشی می توانید با دفتر فروش ناب پلاستیک تماس حاصل فرمائید. این گروه صنعتی با توجه به میزان کیفیت بالای محصولات پلاستیکی که تولید می کند ولی با قیمت مناسب تر از رقبای تجاری خود، استرچ پالت رولی دستی و ماشینی را در سراسر کشور توزیع می کند.

با ارتقاء تکنولوژی دستگاه های صنعتی تولید نایلون استرچ، توانسته اند محصولاتی با کیفیت تولید و به بازار مصرف عرضه نمایند. پلاستیک استرچ پالت که توسط مجموعۀ ناب پلاستیک تولید شده اند، قابلیت صادرات به کشورهای مختلف را دارد. به طور کلی افزایش نرخ ارز و اینکه کیفیت محصولات پلاستیکی ایران ارتقاء پیدا کرده است، همسایه های کشور ایران خرید محصولات پلی اتیلنی به مراتب صرفۀ اقتصادی بیشتری خواهد داشت. در عین حال برای مجموعه های تولید کنندۀ لفاف های پلاستیکی همچون ناب پلاستیک، تولید استرچ پالت جهت صادرات می تواند معرف خوبی برای مجموعه محسوب شود.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر