نایلکس

برای خرید انواع نایلکس نظیر نایلکس دسته دار با کارشناسان ما در ناب پلاستیک تماس حاصل فرمایید. نایلکس از جمله محصولات پلاستیکی بسیار پرمصرف در سراسر دنیا و بخصوص ایران میباشد. از معروفترین نوع نایلکس میتوان به نایلکس فروشگاهی اشاره کرد که در فروشگاه ها برای قرار دادن اجناس استفاده میشود.

اگر بخواهیم به موارد کاربرد نایلکس اشاره کنیم میتوانیم به سفره های یکبار مصرف، کیسه های زباله که بیشتر آنها به صورت رولی فروخته میشوند، نایلکس های فروشگاهی، کیسه های فریزر که برای قرار دادن مواد غذایی در یخچال مورد استفاده قرار میگیرند و نایلکس چاپی رکابی اشاره کنیم.

نوع دیگری نایلکس نیز وجود دارد که به آن نایلکس دسته دار میگویند و مورد استفاده بسیار زیادی دارد. امکان ندارد شخصی وجود داشته باشد که نایلکس دسته دار را ندیده باشد. نایلکس دسته دار در میوه فروشی ها و همچنین فروشگاه ها زیاد به چشم میخورند. نایلکس دسته دار از دسته هایی به جنس بدنه خود برخوردار است. این دستگیره ها در واقع حمل نایلکس را راحت تر میکنند.

نایلکس دسته دار رنگبندی های متنوعی دارد. هر رنگی را میتوان برای رنگبندی این نوع نایلکس مورد استفاده قرار داد. بیشتر نایلکس های دسته دار در رنگ های سفید و همچنین مشکی تولید میشوند.

به طور کلی نایلکس به صورت شفاف تولید میشود که این موضوع در مورد نایلکس دسته دار نیز صادق است. نایلکس دسته دار اگر از نوع شفاف باشد میتوان اجسامی که درون آن قرار دارد را مشاهده نمود.

نایلکس دسته دار اگر از نوع با کیفیت تهیه شود مقاومت بالایی در برابر فشار خواهد داشت و به راحتی پاره و یا سوراخ نمیشود. حتما بسیاری از شما در هنگام خرید متوجه شده اید که برخی از انواع نایلکس ناگهان پاره شده اند. این موضوع به دلیل عدم کیفیت نایلکس میباشد. متریال و پلاستیکی که برای نایلکس هایی که زود پاره میشوند به کار رفته است از نوع بی کیفیت میباشد.

امکان چاپ طرح نیز بر روی نایلکس و همچنین نایلکس دسته دارد وجود دارد. در برخی از نایلکس های فروشگاهی و همچنین تره بارها مشاهده میشود که طرح های رنگی و یا سیاه و سفید بر روی آنها تعبیه شده است.

دوخت نایلکس دسته دار یکی از مهمترین نکاتی میباشد که به هنگام خرید آن باید توجه داشت. دوخت نایلکس باید به حدی محکم باشد که با فشار وارد شده از طرف اجناس به راحتی باز نشود.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 6 کاربر