فیلم استرچ

فیلم استرچ

توجه داشته باشید فیلم استرچ شرکت ناب پلاستیک بالوله سبک و بهترین چسب می باشد انواع مختلف فیلم استرچ را می توانید در سایت ناب پلاستیک مشاهده نموده و نسبت به خرید مناسب ترین نوع آن اقدام نمایید. یکی دیگر از محصولات نایلونی که موارد استفاده زیادی در صنایع مواد غذایی و بخش بسته بندی محصولات دارد فیلم استرچ میباشد. فیلم استرچ به دلیل اینکه از مواد پتروشیمی تولید میشوند کیفیت بالایی دارند و همین موضوع باعث شده تا جایگزین بسیار خوبی برای روش های قدیمی بسته بندی باشند.علاوه بر اینکه کیفیت فیلم استرچ نسبت به سایر روش ها و محصولات بسته بندی بالاتر است از صرفه اقتصادی بالاتری نیز برخوردار میباشد.

فیلم استرچ در انواع مختلفی تولید میشود. تنها تفاوت انواع مختلف فیلم استرچ در لایه های به کار رفته در ساخت آن است. لایه های فیلم استرچ از ۱ تا ۵ لایه متغیر میباشد و به طبع هر چه تعداد این لایه ها افزایش می یابد کیفیت کار نیز بالاتر میرود.

البته ممکن است بنا به درخواست مشتری قابلیت های دیگری نیز به فیلم استرچ اضافه شود که میتوان به uv و رنگ اشاره نمود.

فیلم استرچ در بسته بندی تولیدات کارخانه به دو روش مورد استفاده قرار میگیرند. روش اول دستی میباشد که در این حالت سرعت انجام کار بسیار پایین استو همچنین هزینه نیروی انسانی به کار گرفته شده برای تولید آن نیز بالا میباشد.

روش دوم که از کاربرد بالاتری در صنایع برخوردار است، روش ماشینی بسته بندی با فیلم استرچ میباشد. درروش ماشینی همانطور که از نامش نیز پیداست رول های فیلم استرچ بر روی دستگاه تعبیه میشوند و سپس دستگاه به صورت اتوماتیک و با سرعت بالا کار بسته بندی را انجام میدهد.

مزایای کاربرد فیلم استرچ در صنایع گوناگون بخصوص صنایع مواد غذایی:

1.  فیلم استرچ جذب بسیار خوبی بر روی بدنه محصولات دارد که از همین رو باعث عدم ورود گرد و خاک و همچنین آلودگی به محصول میشود.

2. فیلم استرچ از ورود آب و هرگونه رطوبت به داخل مواد غذایی جلوگیری به عمل می آورد.

3.  بر خلاف قطر کم آن دارای مقاوت بالا در برابر سوراخ شدگی میباشد.

4. ضریب کشش در فیلم استرچ بالا میباشد و این بدین معناست که هنگام کشیدن این نوع پوشش بر روی کالا، پاره نخواهد شد.

لازم به ذکر است نایلون استرچ به صورت رول های 2 کیلوگرم و 5 کیلوگرم و 10 کیلوگرم موجود می باشد 

وزن بوبین استرچ 2 کیلویی بین 250 الی 280 گرم 

وزن بوبین استرچ 5 کیلویی بین 450 الی 500 گرم

وزن بوبین استرچ 10 کیلویی بین 950 الی 1000 کیلوگرم

برای مشتریان صادراتی که به صورت جانبو میخواهند وزن هر رول استرچ بین 40 الی 50 کیلویی می باشد که وزن بوبین بین 1200 الی 1500 کیلوگرم می باشد.

کاربرد نایلون استرچ

1_ خودروسازی

2_ مواد غذایی و آشامیدنی و دارویی

3_ مبلمان اداری و خانگی

4 _ لوازم آشپزخانه

5_ تولید لوله و شیلنگ.....

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 212 کاربر